Biuro Usług Projektowych "Demiurg" działa nieprzerwanie od roku 1990. Zostało założone przez architekta Grzegorza Majewskiego, który pierwsze kroki w pracy projektanta przed założeniem własnej pracowni stawiał w firmie "Miastoprojekt".

Bogata praktyka architektoniczna przy projektach zespołów zabudowy wielorodzinnej, turystycznej i usługowej pozwoliła na założenie własnej działalności. Od tego czasu nasze biuro zrealizowało szereg obiektów na terenie pasa nadmorskiego.

Zajmujemy się przede wszystkim inwestycjami mieszkaniowymi (indywidualnymi oraz deweloperskimi), turystycznymi oraz usługowymi i handlowymi. W naszym portfolio znajduje się również szereg realizacji obiektów produkcyjnych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym inwestycjom i inwestorom.

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, elektrycznych i przeciwpożarowych, dróg i robót nawierzchniowych, a także rzeczoznawcy do spraw bhp i ppoż oraz kosztorysanci.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji od strony projektowej - od fazy koncepcyjnej i studium urbanistycznego, poprzez projekty budowlane i
technologiczne, do nadzoru autorskiego w czasie realizacji obiektów.

Zapraszamy do współpracy!

BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH DEMIURG
arch. Grzegorz Majewski

78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 19A/5
tel.: 601 402 935 / 603 383 555
e-mail: biuro@demiurgarchitekci.pl
NIP 671 106 05 02 | REGON 330168698

Portale WWW - tel.: 600 992 272